Jste zde: HlavníO NÁSDospěláciTi, co s námi už nejezdí

Ti, co s námi už nejezdí


Stanislav VOSICKÝ

pan starosta Pyšel s námi začal jezdit už ... ještě když nebyl starosta. Jezdil s námi jako hospodář, hlavas je spoluautorem hry Pravěk 96. Na táboře udělal spousty práce a dal podobu všem stavbám, které stály na táboře 2002, než nám je zničili vandalové. Standa udělá spoustu věcí pro tábor i přes rok. Sponzoři a technické zabezpečení jsou jeho hlavní domény. Děkujeme.


Milan PRIKNER

řečený Milánek, 1982, student VŠ s námi začal jezdit „teprve“ v r. 2000 a přestože se nemůže pochlubit tábornickou a praktikantskou minulostí, zapadl více než dobře. Vyniká velmi dobrým přístupem k dětem, nezkazí žádnou legraci a nikdy neodmítne nikomu pomoc. Doufáme, že zkušenosti nasbírané na táboře bohatě využije ve své budoucí pedagogické praxi a naopak.Po krátké pauze se vrací jako metodik. Od roku 2003 se velkou měrou podílí na přípravě celotáborových her - Pán Prstenů (2003). Je přímo autorem hry HVĚZDNÁ BRÁNA (2005), podílel se na přípravách Asterixe a Obelixe (2006), Piráti (2007) a Asia(2008).


František HAVLÍK

1982, student VŠ je bezpochyby nejpozoruhodnější osobnost na našem táboře. Už jako táborník i praktikant  vynikal mimořádnou inteligencí a schopností vyluštit jakoukoli šifru, plnil funkce praktikanta a oddílového vedoucího. Okusil si i funkci metodika – Asterix a Obelix (2006). Nikdy neřekl nahlas sprosté slovo, jeho absolutně klidná povaha uvádí do úžasu každého a ač jinak skoupý na slovo, dokáže vtipně a hlavně trefně glosovat události okolo sebe. A pozor – Františkovi nikdo neřekne Fando nebo Franto. František je prostě František. 


Katka DVOŘÁKOVÁ

1985, studentka gymnázia jezdila na tábor od 7 let. Je kamarádská, veselá a ráda a dobře Vám zahraje na kytaru a zazpívá. Po praktikantském věku byla oddílová vedoucí u malých dětí.


Ing. Jitka DEKOJOVÁ

1982, Jitka je nejvíc KOSMO v celém Vesmíru, absolventka VŠ, jezdila na tábor snad odjakživa , tedy od dětských let a zůstala nám věrná jako praktikantka a vedoucí. Vždy  byla svému oddílu oporou a my na ní máme rádi její krásnou povahu,  nezaměnitelný „ultrazvukový“ hlas  a schopnost vždy táhnout za jeden provaz. V dnešní době se snaží, když to jen trochu čas dovolí, přijet se na tábor co nejčastěji podívat a potěšit nás svou návštěvou.


Anička KUBÁTOVÁ

studentka, uhlík obdržela roku 2000, přes praktikantský věk začala v roce 2004 plnit funkci oddíláka. Má sportovního ducha a nikdy nemizící optimistický úsměv na rtech.


Petr Prošek PROCHÁZKA

1981, živnostník, je dalším z našich odchovanců, i když v období praktikantského věku si tzv. dal pauzu a na tábor se vrátil rovnou jako oddílák v r.2000.  Z jeho tváře nikdy nemizí úsměv  a máloco ho opravdu naštve. Jeho druhé jméno je Ferda Mravenec práce všeho druhu. Máme ho rádi, protože umí přiložit ruku k dílu stejně, jako pobavit společnost nebo popohnat oddíl k vyšším výkonům. Díky jeho práci nemůže s námi již jezdit na celý běh, ale i jako externí technický pomocník je platný člen tábora.


Mirek CHADRABA

narodil se roku 1987, začal s námi jezdit již jako dítě. Roku 2003 s námi jel poprvé jako praktikant.Nadaný fotbalista, který vždy dokáže uplatnit své rychlé nohy, byl a vždy by byl oporou oddílu.


Lucka HOŠKOVÁ

1987, poprvé jela na tábor roku 2002 a hned jako praktikantka k malým oddílům. Vše se rychle naučila a odkoukala, aby mohla ty malinké učit základu našich táborových dovednosti.


Lukáš JANČAR

Učeň obor kuchař. V tom nejlepším slova smyslu to byl maskot našeho tábora. Jezdil s námi od r. 1992 a my si bez něj tábor neuměli představit pro jeho výjimečnou povahu, neopakovatelný smysl pro humor a nevyzpytatelné nápady. Asi budete znát i dvě jeho rovnocenné přezdívky Radar a Medák. Roku 2003 získal černou stuhu a s ní i oddílácký šátek. Jezdil s námi jako pomocník hospodáře.


Maruška KŘÍŽOVÁ

Další kdo podlehl volání přírody pod vlivem svých dětí. Začala s námi jezdit roku 2004. Vůně linoucí se z kuchyně hned napoví, kterou činností se na táboře zabývá.


Jakub ŽOHA

na tábor s námi začal jezdit již jako dítě, v roce 2004 dostal uhlík, vyhrál soutěž o nejlepšího táborníka 2004. A  v roce 2005 s námi jel poprvé jako praktikant. Hráč ledního hokeje se vztahem k přírodě.


Tereza POSPÍŠILOVÁ

přezdívaná Příroda, s námi jezdila od roku 98, vždy se účastnila soutěže o nejlepšího táborníka, ale přes velkou snahu na něj nikdy nedosáhla. V roce 2005 s námi jela poprvé jako praktikantka k velkým oddílům.


Jirka PRCHLÍK

1989, student střední průmyslové školy stavební. V roce 2006 byl s námi poprvé jako praktikant. Poté co řadu let jezdil jako dítě. V roce 2005 vyhrál boj o nejlepšího táborníka. Sice není moc výřečný, ale i přesto je platným členem táborového osazenstva.


Jana MATĚJKOVÁ

1988, studentka střední školy, v roce 2006 s námi jela úplně poprvé a hned jako praktikantka. Není jednoduché hned poprvé zapadnout do rozjeté party a při tom zvládnout své povinnosti praktikanta. Jana se s tím popasovala statečně.


Petr Pikniček SUCHÝ

1983, absolvent lesnického učiliště s maturitou se ohání motorovou pilou stejně dobře jako všemi ostatními nástroji. Černou stuhu získal také už jako praktikant za své zásluhy zejména při technickém zabezpečování tábora. Nezkazí žádnou legraci a do každé táborové hry jde naplno. Svému oddílu byl oporou, rádcem i bavičem. V roce 2003 a 2004 plnil funkci hospodáře. Od roku 2005 nositel Žluté stuhy. V dnešní době dojíždí na tábor jako člen technického praporu, co mu jen čas dovolí. Značnou měrou se podílel na realizaci hry Asterix a Obelix (2006).

 


Slávek KOHOUT

invalidní důchodce,  jezdí s námi od r. 1999 jako pomocný kuchař. Pracuje ochotně a dobře  a my si vážíme jeho upřímnosti, pracovitosti, ochoty  a kamarádského přístupu. Máme na něm rádi jeho břitký humor a schopnost kdykoli podat pomocnou ruku.


Stáňa DVOŘÁKOVÁ ml.

dvojče Katky, studentka VŠ, praktikantkou a vedoucí u malých dětí a vedoucí velkých oddílů. Je veselá, spolehlivá, vydrží každou nepohodu, s dětmi to velmi dobře umí a děti to vědí. Hraje na kytaru, zpívá, má smysl pro humor a kamarádské spiklenectví. Nyní už s námi nemůže jezdit na celý tábor, přesto se pomáhá, kde může. Kuchyně, hra ..apod.


Fanda KŘÍŽ

1987, student, začal s námi jezdit jako dítě v roce 1996 a vždy byl posilou pro oddíl, ve kterém byl. Vždy bojoval o titul nejlepšího táborníka, ale nikdy na něj nedosáhl. Byl z něho dobrý praktikant, vedoucí a nyní jezdí jako technická výpomoc, jak zaměstnání dovolí.


Ing. Míla LOPATKA

1940. Zakladatelem Žluté a Černé stuhy. Od nepaměti se na táboře staral o finance a administrativu, ale působil i jako oddílák, hlavas, hospodář i autor mnoha celotáborových her, jako byly Indiáni (1986), Staré pověsti české (1988), Tajuplný ostrov (1987) nebo Cesta kolem světa (1989). Obdivujeme jeho preciznost, vytrvalost a elán a velmi výjimečný smysl pro humor. Spolu s Liduškou patří do zakladatelské generace táborů pod Šteflovou skalou a ví toho o táboře asi nejvíc ze všech.


MUDr. Liduška LOPATKOVÁ

1942, lékařka, nositelka Žluté stuhy odjakživa. Dobrá duše tábora, strážkyně hygieny a zdraví všech, kdo se okolo tábora jen mihnou. Neumíme si představit tábor bez její obětavé a neúnavné péče, oceňujeme její laskavý, ale důsledný přístup ke všem a ke všemu.

 

Aktualizováno 26. 2. 2013 7:09

Go to top